Víkendová ranní brigáda - manipulant s odpadem v provozu

Hledáte si práci na víkend jako přivýdělek ke stávajícímu příjmu?

Jste v dobré fyzické kondici, abyste zvládl i manipulaci s břemeny?

Do svého týmu přijmeme kolegu, který bude pracovat na provoze u našeho externího zákazníka na pozici manipulační dělník!

Co Vám můžeme nabídnout?

  • stabilní brigádu ve firmě se zázemím silné nadnárodní společnosti
  • férovou firemní kulturu a osobní přístup k zaměstnancům
  • práci na 4 hodiny denně, soboty a neděle, v případě zájmu i pracovní dny, se začátkem pracovní doby od 7,00 hod.
  • nástup možný ihned

Jaká bude Vaše pracovní náplň?

  • manipulace s odpady a obaly z výroby
  • nakládka a vykládka, uložení materiálů na místo určení a další manipulace
  • zajištění čistoty vnitřních i vnějších prostor provozu, technických prostředků, zejména nádob, kontejnerů a dalšího vybavení
  • sledování technického stavu techniky a vybavení, předávání informací nadřízeným

Jaké jsou naše požadavky?

  • pracovitost, spolehlivost
  • samostatnost
  • ochota pracovat občas i o víkendu
  • komunikativnost

Další informace o pozici:

  • práce na dohodu - DPP/DPČ
  • pracovní úvazek: 4 hodiny/denně - soboty a neděle, v případě zájmu i pracovní dny
  • mzda: až 13.000,- Kč/měsíc
  • nástup nejlépe ihned

Práce je vhodná i pro aktivní důchodce.V případě Vašeho zájmu prosím pošlete reakci na tuto pracovní nabídku prostřednictvím odpovědního formuláře.

Děkujeme za Váš zájem.

Firma: SUEZ Využití zdrojů a.s.

Kontakt: Klára Štouračová
Drčkova 7
628 00 Brno

Telefon: 725 515 499

Místo práce: Ivanovice na Hané

Typ úvazku: brigáda

Poznámka: vhodné pro absolventy

Plat: 10000 - 13000 Kč/měsíc

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé