Úklid - 4,5 hod/denně Modřice - DPP (možno i pro OZP)

Co vás čeká?

  • budete uklízet různé prostory - kanceláře, sociální zázemí, chodby, schodiště, šatny, výrobní prostory
  • budete používat klasické vybavení - vysavač, utěrku, mop a také mycí stroj

Co požadujeme?

  • čistý trestní rejstřík
  • pečlivost, pořádkumilovnost
  • praxe v úklidu (úklid administrativních a výrobních prostor včetně sociálního zázemí) je výhodou

Co vám můžeme nabídnout?

  • dlouhodobé zaměstnání a jistotu pravidelné výplaty do 15. dne v měsíci
  • práci na DPP (nemůžete být v evidenci úřadu práce)
  • práci na 4,5 hodin denně
  • začátek pracovní doby flexibilní (začít můžete kdykoliv mezi 6:00 a 10:00)
  • volné víkendy
  • nástup nejlépe IHNED
  • 110,- Kč/hod.

V případě Vašeho zájmu o pozici nám, prosím, pošlete na sebe kontakt, ideálně přiložte životopis a my se Vám ozveme nazpět v nejbližších dnech.

Děkujeme za Váš zájem.

Firma: SUEZ CZ a.s.

Kontakt: Veronika Bílková
Drčkova 7
62800 Brno

Místo práce: Modřice (okres Brno-venkov)

Typ úvazku: brigáda

Poznámka: vhodné pro absolventy, vhodné pro osoby ztp

Plat: 110 - 110 Kč/hodinu

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé