Úklid brigáda - Popůvky - po 17-té hodině, 110,- Kč/hod.

Není vhodné, pokud jste v evidenci úřadu práce!

Co vás čeká?

Budete uklízet kanceláře, chodby, sociálky a další prostory administrativní budovy.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít?

Pečlivost, pracovitost, spolehlivost. Zkušenosti s úklidem jsou výhodou.

Co vám můžeme nabídnout?

  • brigádu na 3 dny v týdnu (pondělí, středa, pátek nebo během víkendu)
  • práci 6 hodin denně
  • pracovní doba od 17:00 hod. (dříve to je možné pouze v pátek a to od 15:00)
  • DPP
  • 110,- Kč/hod.
  • nástup od 30.4.
  • vhodné i pro OZP

V případě zájmu o pozici prosím zašlete na sebe telefonický kontakt, ideálně přiložte životopis a my se ozveme nazpět.

Děkujeme.

Firma: SUEZ CZ a.s.

Kontakt: Veronika Bílková
Drčkova 7
62800 Brno

Telefon: 725515499

Místo práce: Popůvky

Typ úvazku: brigáda

Poznámka: vhodné pro absolventy, vhodné pro osoby ztp

Plat: 110 - 110 Kč/hodinu

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé